Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Tutaj uzyskasz więcej informacji o okna serwis Warszawa

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają też czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba także o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]