Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Jesteś zainteresowany dobrą ofertą tworzenia sklepu WooCommerce? Nie wahaj się! Skieruj się na http://tinyurl.com/yafo52ua

Zamierzasz założyć sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Dlaczego zaleca się stworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma mnóstwo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć wysokie pozycje w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy odbiorców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić klientom zlecenie przelewów za towary m.in. przez Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala także na analizę sprzedaży (opracowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zatroszczą się o użycie jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami cyberprzestępców i prawidłową semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowych towarach lub zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]