Przyjęcie ślubne – jak znaleźć idealne miejsce na wesele?

Szukasz korzystnej oferty wesela w Krakowie i okolicach? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy państwa młodych oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając salę na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. Na początek musi znać liczbę uczestników wesela, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, aby mieli salę taneczną. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi z dalekich krańców Polski, trzeba poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata baza noclegowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc udekorowanie stołów, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przygotowanie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 gości

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę osób. Imprezę można zorganizować też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 40 minut.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]