Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Szukasz profesjonalnej porady architekta wnętrz Kraków? Zajrzyj na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]