Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Sektor transportu ciągle się rozwija, a to na skutek globalizacji, a także pojawiania się coraz to nowszych rynków importu i eksportu. Z tego powodu potrzebuje też bardziej innowacyjnych rozwiązań, głównie tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu produktów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na zapotrzebowanie nieprzerwanie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To także producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. W produkcji wykorzystywane są zawsze surowce wysokiej klasy, pochodzące od sprawdzonych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie coraz to lepszych projektów na światowym poziomie, o czym świadczy między innymi powodzenie strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do przewozu niezwykle wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni bądź w paru autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy przeprowadzane są na terenie krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o wygodę nabywców, którzy decydują się na serwis we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów firmy są stale dostępne, co redukuje czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w dużej mierze usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.