Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Więcej szczegółów o parking lotnisko Kraków znajdziesz tutaj.

Wygoda, szybkość oraz możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe miejsca świata – to najważniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromne uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, więc w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejną asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas silnych opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja asysty obsługi

Jeżeli wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na asystę personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy spadek ciśnienia w oponach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]