Organizujesz szkolenia lub spotkania biznesowe – zamów catering dla firm

Catering firmowy - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Szkolenie, spotkanie biznesowe czy konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo zapewne w końcu stanie przed koniecznością przygotowania takiego eventu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak wygląda ta usługa?

Konferencje i warsztaty biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 7-8 godzin, w szeregu przypadków także przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny harmonogram prelekcji, między którymi wyznaczone są średnio dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których trudno jest zjeść sycący posiłek w pobliskiej kafeterii. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, nawet zabrać na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa ubrudzenia rąk czy odzieży. Oferta cateringu firmowego obejmuje także użyczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest niesłychanie ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonego skupienia. Co więcej jest to także możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz obgadania w mniejszej grupie zagadnień omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, w żadnym razie nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z tekturowych kubków, jedząc przyniesione z domu czy też kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie partycypantów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]