Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Dowiedz się, komu zlecić catering na wesele w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, wesela czy komunie, od dawna nie są już urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć menu, a następnie naszykować oraz zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się spory popyt na catering weselny.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na dobór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń , układanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zagwarantowania stosownej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które urzekną gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na weselu musi mieć odpowiednią oprawę. Goście przecież oczekują tego, żeby stoły były prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, dania były pyszne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również aby obsługa na czas serwowała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kucharzy, managerów oraz kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Menu przyjęcia weselnego skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, zakąsek i trunków dopasowanych do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście ułożyć menu z zaproponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie zamawiającego są gotowe przyrządzić indywidualne zestawy potraw.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]