Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Pełna oferta lokalu na 18 znajduje się tutaj.

Przeważnie w przypadku urodzin, różnych rocznic czy imienin nie organizujemy żadnych zabaw z przyjaciółmi oraz krewnymi, uznając, iż nie jest to ważne. Ale są takie przełomowe momenty życia, których odpowiednie świętowanie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest z pewnością pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wyprawić imprezę w domu czy wynająć salę na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem 18 urodzin następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła nabywać i pić alkohol, głosować w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jakkolwiek kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak poważnych tematach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność urządzenia ogromnej imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest zawsze kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie sali na 18 urodziny. Często grupa przyjaciół postanawia zorganizować razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz w tym samym czasie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Chcesz się bawić pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – w ciepłe dni można rozstawić w nim spory namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie przekąski wybrać?

Wszyscy wiedzą, że zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają alkoholu. Polecamy z tej przyczyny obligatoryjnie zadbać o to, aby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali także jest bardzo ważny, aby goście całkowicie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Wypada więc zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych wytycznych, a także dobrze rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdza się menu kanapkowe, składające się z małych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do finansów i finansów klienta.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]