Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Pod tym linkiem znajdziesz więcej szczegółów o ofercie parkingu Kraków Balice.

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasza siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]