Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Korzystna oferta sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla pracowników i ich rodzin, zadaniem których ukształtowanie głębokich więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by uczcić otrzymane nagrody branżowe, a także różne kursy, bankiety dla wspólników biznesowych oraz sympozja. Takie wydarzenia muszą być należycie zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Jak dobrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie mamy na terenie firmy pojemnych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich gali, trzeba szukać propozycji najmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru organizowanego wydarzenia. Ważne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w czasie których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w byle jakim lokalu. Wypada w takich wypadkach zaplanować event w wyjątkowym miejscu, które wyraźnie uwydatni ważność wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę sproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy lokalu, powinno się zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj obecnym na sali wzorową obsługę

W toku organizacji eventu firmowego nie wolno przegapić tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazane miejsce apetycznych potraw dla uczestników, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Warto zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i imponujące wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy podadzą potrawy w elegancki sposób.

Nasza siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]