Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o WordPress aktualizacji? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj tutaj.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z powszechnie wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ łatwo można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a zarazem jest niezwykle szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być powodem przykrych sytuacji, dlatego istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji najnowszych wersji CMS

Posiadanie strony www na najświeższej wersji systemu zarządzania treścią jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednak podmioty po utworzeniu strony zaniedbują cykliczną instalację najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie bądź zawirusowanie. Na domiar tego, mimo że WordPress jest dość łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może wiązać się z incydentalnymi trudnościami z należytym działaniem strony czy sklepu. Dlatego istotne jest, by działanie to realizował zawsze ktoś biegły w WordPressie, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, trzeba zlecić utrzymanie WordPressa ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu aktualizacji WordPressa?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym i nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest także blogerom i freelancerom posiadającym własne strony internetowe. W bazowym pakiecie oferty zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, eliminacja następstw infekcji oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są również przeróżnego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]