Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

Chcesz poznać więcej szczegółów o doradztwie przetargowym? Skieruj się na https://doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma profil kompleksowy i mieści niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści szereg aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowanie oraz prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są perfekcyjnie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też wielkie doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na każdym etapie działania przetargowego.

Nasza siedziba:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]