Czyszczenie i sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

Zapewne nikt z nas nie chce, aby miejsca spoczynku jego bliskich były zaniedbane. Niestety jednak, niełatwo jest znaleźć czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc miejsca pochówku tylko przed najistotniejszymi rocznicami. Na szczęście jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – trzeba jedynie zlecić ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym firmie. Gdzie szukać takich usług? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Ogłoszenia dotyczące czyszczenia grobów

Anonse firm proponujących czyszczenie grobów bez trudu znajdziemy w internecie – musimy wpisać odpowiednie frazy w Google. Poza tym, firmy te nierzadko ogłaszają się również w otoczeniu cmentarzy – kiedy dobrze przyjrzymy się słupom z anonsami, z pewnością znajdziemy odpowiednią w naszym przypadku ofertę.

Na czym polega czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy oferowanych przez firmy zajmujące się miejscami pochówku zmarłych najbliższych. Decydując się na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na renowację pomnika, zbudowanie siedzenia na cmentarzu, palenie zniczy oraz sadzenie roślin. Dostępne jest zamówienie jednorazowej usługi lub wybór współpracy długoterminowej.

Czyszczenie grobów – ile zapłacimy?

Na pytanie dotyczące kosztów opisywanych prac niełatwo jest odpowiedzieć jednoznacznie, bo stawki nierzadko bardzo różnią się w wielu miejscowościach. W większości polskich metropolii na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo w granicach trzydziestu PLN. Dwunastomiesięczna współpraca stała kosztować będzie natomiast około czterysta zł za jeden nagrobek.

Nasza siedziba:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]