Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Chcesz poznać więcej szczegółów o cateringu okolicznościowym? Wejdź na https://tinyurl.com/yhf5rolt.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz świętować je wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Niestety jest to znaczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także poczęstować je pysznymi posiłkami i trunkami. Możesz próbować naszykować je na własną rękę, lecz przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Co więcej to twoja uroczystość i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie zamknąć się w kuchni lub robić za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie menu na rodzinne święta zalecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zostaw profesjonalistom!

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli natychmiast o spotkaniach biznesowych czy cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę dużej liczbie gości dopuszczał on możliwość skorzystania z fachowej pomocy w tym obszarze. Działo się również tak dlatego, że przez długie lata firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a nieraz nawet tych większych, o ile nie wiązało się to z rezerwacją lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z możliwości użyczenia sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – menu na komersy, komunie i chrzciny

Catering okolicznościowy to literalnie oferta zamawiana na każde rodzinne święto. Zawodowi szefowie kuchni bez trudu przygotują dania harmonizujące z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na rocznicę ślubu lub na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę studniówek, komersów oraz półmetków. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę zalecamy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do życzeń i – co istotne –portfela klienta oraz wszechstronnie obsłużyć event, między innymi pomagając w dekoracji i ustawieniu stołów czy udostępniając profesjonalnych kelnerów.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]