Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Na https://bit.ly/2TltQES zamówisz catering na imprezy.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w różnych miejscowościach w Polsce mają miejsce gale, sympozja czy benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Pyszne potrawy, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Wybrałeś już miejsce, w którym urządzisz piknik albo masz zamówioną salę na imprezę? Świetnie! Teraz powinieneś zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do przepysznych gorących posiłków, przekąsek oraz napojów. Miej na uwadze, że na czas prestiżowych gal nie godzi się ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy ma znaczenie – wygodny rozkład stolików, dopasowane akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu zapewne docenią także, jeśli posiłki będą wyglądać na talerzu jak w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu na imprezy?

Plusem zlecenia usługi cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje znakomite posiłki, ale także kompleksowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas obecnym pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset gości. W czasie ustalania szczegółów oferty doradzi ona, jakie napoje, zakąski i dania najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]