Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Na https://joannaklusak.com znajdziesz architekta Kraków na miarę swoich potrzeb

Biuro architektoniczne świadczy obszerne spektrum usług – spełnia marzenia osób, które pragną osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domku, ale też kieruje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt może przygotować kompleksowy projekt budynku, a potem aktywnie pilnować zaawansowanie prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku albo zaproponować aranżację już gotowych rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające obecne trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty domów jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, kawiarnie czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, jak również specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może także zaplanować pojemne i praktyczne garderoby, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]