Nowatorskie projekty domów drewnianych

Na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html odszukasz fachowców, którzy przygotują dla Ciebie projekty domów drewnianych nowoczesnych

Domy z bali to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że takie domki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna nieruchomość

Nowoczesne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Duża ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali zyskują coraz większe grono fanów. To mieszanka nowatorskich pomysłów z tradycją. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Jednak dzięki nowatorskim rozwiązaniom gwarantują funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – przyjazny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki zrobione z naturalnych składników, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na uczulenia czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Ważnym atutem jest mała grubość ścian, co gwarantuje duży metraż nieruchomości. Domy drewniane można budować także zimą, bo całość robót wykonywana jest z pominięciem tynkowania. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasza siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]