Budujesz dom? Sprawdź ofertę polskiego producenta blachodachówki

Jeśli chcesz zamówić pokrycie dachowe, koniecznie sprawdź https://www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powoli wypierają z rynku zakładane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele atutów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale również dla deweloperów.

Łatwa instalacja i opcja dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z wielu przyczyn. Po pierwsze są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale również ułatwia transport oraz rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i mniej czasochłonny w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich perfekcyjne ułożenie zajmuje zazwyczaj znacznie więcej czasu. Inną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, również niezmiernie skomplikowanej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez trudu przyciąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się również lepszą szczelnością. Prócz tego łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie bardziej opornych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości?

Żeby kupić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 30 lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, rozsianych na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Dumą marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, korozję, jak również powstawanie zarysowań. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, więc nie licząc swoich produktów dostarcza też akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych marek.

Nasza siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08