Wisiorki

Chcesz kupić wisiorki srebrne? Kliknij tutaj

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą zafundować sobie komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć blisko przy szyi, albo na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz nabyć wisiorek o klasycznym kształcie (koła, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]