Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Tu znajdziesz więcej szczegółów o drzwi drewniane zewnętrzne producent.

Drzwi wejściowe mają wiele zadań – chronią dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych, oddzielają od hałasu dobiegającego z ulicy oraz strzegą przed kradzieżą. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe drewniane – wytrzymałość oraz komfort cieplny

Kupno drzwi zewnętrznych to jeden z najpoważniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoje parametry techniczne i wytrzymałość już od dawna cieszą się dużą popularnością. Drewno świetnie się prezentuje i można je wykończyć na przeróżne sposoby. Poprawnie wykonane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i posiadają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż koszty ogrzewania są znacznie niższe, a mimo tego w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny. Kupując drzwi do domu wypada wziąć pod uwagę modele o grubości 68 mm albo 92 mm. Szczególnym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna trójwarstwowo klejonego, dzięki swoich właściwości – nie wypaczają się i trudno je uszkodzić, toteż wspaniale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie zewnętrzne drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi drewnianych

Na rynku znajdziemy też drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w razie posiadania nieszablonowych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla osób, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty producenta, który zrealizuje spersonalizowany projekt na zlecenie, a przy tym da długą gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane wstawia się efektowne szyby, na przykład ornamentowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród różnych rodzajów szyldów. Oprócz zalet estetycznych, trzeba też zauważyć pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Sforsowanie ich jest utrudnione, bowiem w dzisiejszych czasach często zaopatrzone są w systemy antywłamaniowe. Gwarantuje to domownikom wysoką ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe posiadają także wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg aluminiowy bądź drewniany. W trakcie wytwarzania nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najlepszej jakości środków impregnujących, które chronią ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]