Szukasz niecodziennych drzwi wewnętrznych? Sprawdź ofertę Oknostol

Drzwi drewniane zamówisz na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, iż jej pracownicy zapewniają klientom najlepszą jakość usług oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale również najwyższa funkcjonalność, będące wynikiem użycia w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz składaniu elementów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: całkowitego komfortu eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa, a także satysfakcji klienta.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się wysoką troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to znakomity wybór dla konsumentów, którzy poszukują nietypowych, ale w pełni funkcjonalnych i solidnych produktów. Zapewniają one domownikom wysoki komfort – skutecznie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz są znakomitą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niepowtarzalny, elegancki wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są tylko z materiałów najwyższej klasy, więc utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w sferze obsługi klienta. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pomiar w domu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zamówienia drzwi drewnianych wykonanych zgodnie z ich spersonalizowanym szkicem, znakomicie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowaną wizją. Dotyczy to nie tylko wielkości drzwi, ale także rodzaju wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Nasza siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]