Szukasz kolczyków z bursztynem? Zajrzyj do sieci

Dowiedz się więcej o kolczykach z bursztynem

Bursztyn jest stawiany wśród najczęściej stosowanych przez złotników surowców. Mimo biegu czasu, wciąż jest często kupowany przez klientów potrzebujących uniwersalnej biżuterii. Warto również napisać o kosztach jego zakupu – chociaż kiedyś był bardzo drogi, dziś na pierścionki i kolczyki z bursztynem jest w stanie zdecydować się każdy klient. Ze względu na powszechność opisywanej biżuterii powinniśmy powiedzieć kilka słów o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by wytrzymał jak najdłużej i na temat tego, gdzie powinniśmy nabyć kolczyki z bursztynem.

Duża żywotność kolczyków z bursztynem

Bursztyn to dość delikatny materiał, więc nietrudno go zarysować. Dlatego kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną ścierką – na przykład irchą. Pod żadnym pozorem nie stosujmy również detergentów – potrafią one uszkodzić ten kamień. O wiele lepiej sprawdzi się zwykła woda, w przypadku poważniejszych plam z odrobiną mydła. Ważne okazuje się także to, jak trzymamy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy twardych pudełek, wymieniając je pojemnikami wyłożonymi od wewnątrz miękką tkaniną.

Gdzie kupić kolczyki z bursztynem?

Kilka lat temu jedynym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem była pomoc złotnika. Dziś możemy zrobić to o wiele wygodniej niż przed laty – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-sklepy warto postawić również z innego powodu – są wszak dużo bardziej komfortowe. W internecie mamy też szansę poznać ofertę wielu sprzedawców i znaleźć te kolczyki z bursztynem, które najbardziej się nam spodobają.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]