Szukasz inspiracji do aranżacji domu? Odwiedź stronę Deco Składu

Pod tym adresem znajdziesz szeroką ofertę sklepu internetowego z dodatkami kuchennymi.

Najlepiej czujemy się w domu, w którym jesteśmy otoczeni przedmiotami pasującymi do naszej osobowości. W takim wnętrzu możemy szybciej się zrelaksować po trudnym dniu pracy. Dlatego tak istotne jest dbanie o stosowne wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. Jeżeli zatem aranżujesz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o niewielkim remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Wyposażenie łazienki i meble do sypialni kupisz w Deco Skład

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria oraz wyposażenie wnętrz utrzymane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Podstawowym wyznacznikiem tego stylu jest prosty wygląd, duża miara surowości, jak również skupienie się na wykorzystaniusurowców naturalnych, nierzadko obrabianych ręcznie. Styl skandynawski to jednakże szerokie pojęcie i po prawdzie każdy wyłuska z niego coś co przypadnie mu do gustu – mieszczą się w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem widoczne są tu też silne tendencje ukierunkowanie na aranżację wnętrz w w zredukowanej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można przejrzeć online bądź odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, znajdziesz bogatą selekcję akcesoriów do jadalni, kuchni i łazienki, jak również mebli i dekoracji do bawialni dziecka, salonu oraz przedpokoju. Tutaj kupisz przybory do przechowywania, pieczenia i gotowania, a także tekstylia do kuchni i rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli pragniesz szykownie urządzić łazienkę, sprawdź wyposażenie i zestawy łazienkowe uważnie wyselekcjonowane z asortymentu renomowanych producentów przez znawców z Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś miłośnikiem złota lub czerni i są to barwy, w których chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz dziesiątki akcesoriów w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i nietuzinkowe pomysły na upominki

Sklep Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie przedstawia sporo praktycznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam otrzymasz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, kupna funkcjonalnych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów oraz designerskich dodatków. To również ciekawe pomysły na upominki dla znajomych z okazji różnorodnych świąt, wydarzeń i rocznic. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, aby być stale na bieżąco z obowiązującymi trendami w aranżacji pomieszczeń.

Nasza siedziba:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]