Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Tutaj znajdziesz więcej informacji o biżuteria srebrna sklep

Jest z człowiekiem od stuleci i mimo dostępności wielu nowych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie często zakładają kobiety i panowie, maluchy oraz dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Zalety srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować albo pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]