Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Dowiedz się, gdzie kupić butelki 0,5l w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć ludzkość nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to też sektor, w którym idealnie radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego autorskiego, smakowitego lub ekologicznego produktu. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zapakowana tak, żeby artykuł jak najdłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w szklane słoiki oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików to sposób na optymalizację kosztów

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo ocet, piwo kraftowe bądź marmolady, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości daleko przekraczające liczbę kilku tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie jest więc dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach przeważnie można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale także oszczędnością czasu transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób również otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania soków, piwa lub wina) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1400, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z słoikami i butelkami hurtowo można dodatkowo kupić odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]