Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Szukasz słoja z kranem? Odwiedź tę stronę

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest piękną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]