Sklep z winem online – najlepsze alkohole z Polski i świata

Tutaj kupisz wino online.

Wino to niezrównany współtowarzysz szykownych obiadów, rodzinnych przyjęć okolicznościowych i firmowych eventów. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a paleta smaków, aromatów i zróżnicowanie cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodajże największa pośród świata alkoholi.

Sklep z winem czy sprawunki w supermarkecie – co wybrać?

Kupując wino dla własnej przyjemności albo przygotowując ważne przyjęcie przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w pobliskim supermarkecie. Kupimy tam pospolite wina w niskiej cenie, jednak z rzadka oferowane są tam trunków o wyśmienitym aromacie. Dodatkowo często podczas zakupów jesteśmy skazani wyłącznie na informacje na etykiecie, gdyż załoga sklepu zazwyczaj nie dysponuje należytą wiedzą, aby rzetelnie pomóc w wyborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym doborze wina pod planowany posiłek albo które szukają nowych, nieznanych wcześniej smaków wina, powinni zatem zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Krakowski sklep z winem – co oferuje?

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica oferuje nie tylko dokładnie wyselekcjonowane wino z całego świata (m.in.. z Hiszpanii czy ze Słowacji, ale także wina wzmacniane okowitą, cydry i miody pitne oraz ręcznie robione czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się także wina Bag in Box w opakowaniach do nawet 10 litrów, które świetnie nadają się na eventy z pokaźną liczbą gości i których zaletą jest bardzo korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości napoju. Sklep Winnica sam sprowadza wina, więc oferowane są tu alkohole nie spotykane zwykle na lokalnym rynku. Winnica prowadzi także szkolenia oraz degustacje, a na szczególne zlecenie odnajduje i importuje do kraju idealne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dostarczeniu solenizantowi prezentu z butelką wina.

Nasza siedziba:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]