Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Potrzebujesz pomocy złotnika Kraków? Skieruj się tu

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dziś bardzo często korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy prawie wszystko, nadal wiele artykułów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup platynowego pierścionka, łańcuszka bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, aby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy chcemy nabyć pierścionek albo obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny bądź za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Inną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej wskazówki złotnika. Zaprezentuje on współczesne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą pomocnicze usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na broszkę albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w domu posiadamy uszkodzoną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Nasza siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]