Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Tu znajdziesz aktualną ofertę internetowego sklepu jeździeckiego

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online przybierają na popularności, gdyż oferują duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też derki, siodła, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]