Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty imprezowe przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Zalety namiotów na imprezy

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Mamy do wyboru także maskownice w kilku kolorach.