Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Kup etykiety na butelki.

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej początku jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na Sylwestra, imieniny bądź wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – alkohol jako nietuzinkowy podarek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z wódką może również przerodzić się w fajną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można dodać informację o imionach Pana i Pani Młodej, podziękowanie za obecność bądź miejscu i dniu wesela. Etykiety na butelki można kupić w różnorodnych kolorach i wzorach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Oznaczaj swoje trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli na własną rękę produkujesz wina, soki bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwykłej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]