Mydło w płynie – ochrona przed drobnoustrojami na co dzień

Szukasz mydła w piance? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, aby sprostało oczekiwaniom różnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – zastosowanie

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikami, które gwarantują wysoki stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem niebywale ekonomicznym – pozwala otrzymać aż 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Pianka skutecznie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i łatwo spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych i innych czynników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez strachu o podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest nadawany kosmetykom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]