Młoda marka, profesjonalne urządzenia – o ekspresach do kawy Nivona

Kawa to aromatyczny przysmak, którym od zarania dziejów cieszą się kolejne generacje jej zwolenników. Wielu ludzi nie wyobraża sobie dnia bez chociaż małej jej porcji, a są i tacy, którzy piją ją wręcz kilka razy na dobę. Przeważnie zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, aczkolwiek prawdziwi miłośnicy kawy kupują ją w ziarnach i nieprzerwanie poszukują wysokiej jakości ekspresów, z pomocą których wydobędą z nich cały potencjał. Z myślą o takich osobach powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – doskonały do mieszkania i restauracji

Mimo iż Nivona jest stosunkowo młodą marką (powstała zaledwie w 2005 roku), to dobitnie zaakcentowała już swoją obecność w branży sprzętu dla miłośników kawy. Wraz z opracowaniem nowych modeli ekspresów wypracowuje sobie coraz większą popularność koneserów kawy, zwłaszcza z tego powodu, że dostarcza całkowicie profesjonalne urządzenia w wyjątkowo przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechuje miły dla oka wygląd, utrzymany w klasycznej kolorystyce szarości, bieli oraz czerni. Dzięki temu świetnie wpasują się zarówno do hoteli oraz kafeterii, jak i do kuchni naszych domów. I pomimo iż posiadają wiele funkcji, są to urządzenia stosunkowo nieskomplikowane w obsłudze, z którym nie sprawi trudności swoim użytkownikom.

Zalety ekspresów Nivona

Ekspresy do kawy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele praktycznych funkcji. Niektóre z nich, np. modele NICR 769 oraz NICR 789 można połączyć z Bluetooth i w ten sposób sterować nimi z poziomu smartfona. Z wykorzystaniem funkcji Easy-Spumatore (dodanej np. w ekspresie NICR 670) błyskawicznie zrobimy jedwabną piankę do espresso macchiato. Opcja “Moja kawa” umożliwia natomiast dodanie osobistych konfiguracji przyrządzania naparu. Ekspresy do kawy Nivona mają również wbudowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli uwolnić z roztartych ziaren ich głęboki smak. Co najistotniejsze, ekspresy marki Nivona można bez trudu wyczyścić.