Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Jeśli chcesz kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, zobacz tutaj.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i pomału pozyskiwała sobie tysiące zwolenników. Ten praktyczny proces umożliwia zaparzenie kawy wysokiej jakości wyjątkowo prostą metodą – trzeba dodać wodę do pojemnika w odpowiednim urządzeniu, włożyć kawę w kapsułce do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Jednym z najbardziej znanych globalnie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta posiada linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw cechują się tym, iż wywodzą się z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, dlatego że uformowało go mnóstwo najrozmaitszych elementów, między innymi konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Dodawanie do tego typu kaw mleka lub dodatków aromatyzujących tłumi ich specyficzny nuty smak. Na rynku kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Brazylii i Etiopii (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie wyczuwalne są naturalne nuty kakaowe, czekoladowe oraz kwiatowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach lub biurach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowana – z reguły mieści się w widełkach 1-1,60 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój podawany w kawiarniach w galerii czy na stołówkach w biurze. niebanalne wzornictwo i przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że coraz częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą podamy koleżankom wysokiej jakości napój podczas weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli cieszyć się filiżanką takiej kawy każdego dnia, bez strachu o duże koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą nadawać się do naszego urządzenia.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]