Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Szukasz przyłbicy ochronnej? Sprawdź www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały świat, nieodwołalnie zmieniła nasz bieg życia i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają obowiązek używania określonych środków, których zadaniem jest chronić nas przed potencjalnym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do urzędu bądź supermarketu, gdzie zazwyczaj spotykamy większe tłum ludzi, musimy dla bezpieczeństwa założyć na usta i nos maskę ochronną. Co jednakże zrobić, jeśli mamy trudności z oddychaniem w typowej maseczce z bawełny?

Wytrzymała ochronna przyłbica chroni równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maski z bawełny za nieporęczne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos oraz usta, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi zaletami są trwałość, wygoda oraz niewielka waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla sportowców i osób pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić ochronne maseczki podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie drażni. Młodzież na pewno doceni też to, iż nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Nasza siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]