Czyściwo przemysłowe – produkty papierowe i włókninowe.

Szukasz ściereczek na rolce? Koniecznie odwiedź ten adres

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pomagają zachować najwyższe standardy czystości w wielu zakładach pracy. Jakie produkty są aktualnie dostępne na rynku? Na co należy zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to materiały do zadań specjalnych – są powszechnie używane w różnych gałęziach gospodarki, przykładowo w branży gastronomicznej, w firmach produkcyjnych, w warsztatach samochodowych oraz wielu innych sektorach przemysłu, gdzie potrzebne są wytrzymałe i higroskopijne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z tłuszczem, wyschniętym brudem, plamami z oleju, kurzem czy pozostałymi zabrudzeniami oraz wylanymi płynami, może też być zastosowane do czyszczenia delikatnych obiektów czy pucowania szyb. Profesjonalne czyściwa skutecznie zastępują standardowe materiałowych ściereczek, nie podrażniają skóry, a przy tym są nadzwyczaj elastyczne, chłonne i mocne

Niepylące się i celulozowe – warianty czyściw technicznych

Na rynku dostępne są rozmaitego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział odróżnia czyściwa z włókien oraz z papieru. Dla potrzeb branży spożywczej produkuje się czyściwa przeznaczone do bezpośredniej styczności z pożywieniem. W sklepie Verde Avis kupisz artykuły uniwersalne, z włókien do delikatnych nawierzchni, niepylące czyściwa do polerowania, do usuwania silnych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i stosowane są do sprzątania różnych powierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasza siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]