Części do samochodów francuskich – gdzie je zakupić?

Kup części do aut francuskich Kraków

Samochody francuskich producentów należą do najczęściej kupowanych przez klientów z Polski. Są cenione w głównej mierze ze względu na szeroką dostępność – zarówno jeśli chodzi o same pojazdy, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz stosunkowo niską cenę. Najpopularniejszymi w Polsce francuskimi markami są Citroen, Peugeot i Renault. Sporym uznaniem pochwalić się mogą również samochody firmy Dacia, która, pomimo iż pochodzi z Rumunii i tam właśnie zlokalizowane są jej fabryki produkcyjne, należy do marki Renault. Duże powodzenie tych marek w naszym kraju to świetny powód do tego, aby powiedzieć, gdzie zaopatrywać się w części do samochodów francuskich.

Najczęściej wymieniane części do samochodów francuskich

Jeśli chodzi o najczęściej wymieniane części do aut francuskich, prym wiodą z pewnością podzespoły ulegające zużyciu w warunkach regularnego użytkowania oraz płyny eksploatacyjne. Są to przede wszystkim klocki i tarcze hamulcowe, opony i żarówki, a także płyn hamulcowy, olej do skrzyni biegów i silnikowy oraz płyn chłodniczy. Poza tym każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które bardzo często ulegają awariom. To może być przykładowo układ wydechowy, hamulce, elementy układu zawieszenia, zamki, oświetlenie lub silnik.

Gdzie wygodnie i szybko znaleźć części do samochodów francuskich?

O ile dysponujemy koniecznymi umiejętnościami, część usterek można usunąć na własną rękę. Pozostałe natomiast wymagają specjalistycznego wyposażenia, używanego właściwie wyłącznie w serwisach. Niezależnie od tego, czy idzie o zaopatrzenie warsztatu, czy może o naprawę samochodu, części do samochodów francuskich najwygodniej kupić online, w sklepie specjalizującym się w sprzedaży podzespołów danej marki.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]