Części do Renault – gdzie je kupić?

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Nasza siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]