Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Szukasz czapraków? Kliknij tu.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a zarazem osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców wyśmienicie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także podnosiły komfort jazdy. Wybrane modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasza siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]