Celebrytki – biżuteria gwiazd dostępna dla wszystkich kobiet

Więcej o celebrytkach na https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje powoduje, że każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, gwiazda, słonik, żyletka czy symbol nieskończoności. Panie zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem niepokorności oraz nieprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasza siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]