Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować dużą liczbę walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, jak również belki dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają dużą ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu auta to praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Nasza siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]