Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Jeśli chcesz zamówić balon do wina, koniecznie odwiedź ten adres.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy prezent dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasza siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]