Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Zainteresowany wnętrzami firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości? Kliknij w to miejsce.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla wielu osób okazja do zobaczenia danego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i czy warto to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie sporej ilości fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, zbliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do kompletnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, np. siedziby przedsiębiorstwa czy hostelu, możemy przenieść się jednym kliknięciem do dowolnego wnętrza, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość także przemieszczać się do kolejnych wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Dlaczego opłaca się zamieścić wirtualny spacer 3D?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać odbiorcom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji baru, hostelu bądź pracowni, jak również po prostu zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w trakcie sprzedaży mieszkania, by potencjalni klienci mogli gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z wielu przyczyna. Główny z nich to opcja opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie www bądź udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej zachęcić klienta, żeby zamówił nasze usługi . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je o wiele szerszym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także znakomita metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu zlecić jego przygotowanie wykwalifikowany fotografowi.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]