Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie wirtualny spacer Nowy Sącz

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy ewentualnie nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasza siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]