Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Skieruj się tutaj i dowiedz się, kto oferuje pozycjonowanie www Kraków.

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, że każda firma chce obecnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, działających tylko na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, na przykład w Białymstoku bądź w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla mniejszych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług używają na ogół fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “piekarnia kraków” albo “sklep obuwniczy kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi przez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www oraz optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. Przez te lata dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem dotrzeć do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę treści oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Nasza siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]