Apartamenty w Krynicy-Zdroju – „Apartamenty z Kominkiem”

Wejdź w to miejsce, jeżeli interesuje Cię najkorzystniejsza oferta apartamentów Krynica Górska

Krynica Zdrój to jedna z najciekawszych destynacji na południu naszego kraju. Oprócz wielu wiekowych budynków, szczyci się również niezwykle korzystnym klimatem oraz złożami wody o właściwościach leczniczych, dzięki czemu każdego sezonu staje się celem wakacji setek polskich i nie tylko turystów. Niemała popularność to konieczność zapewnienia gościom odpowiedniej bazy hotelowej – na szczęście znalezienie miejsc w tym górskim mieście nie powinno być trudne.

Wynajęcie apartamentów Krynica Zdrój

Większość miejsc noclegowych w Krynicy tworzą apartamenty Krynica Zdrój – lokale, których wynajęcie będzie idealnym rozwiązaniem dla tych turystów, którzy z różnych względów nie mogą albo nie chcą zdecydować się na zakwaterowanie w lecznicy. Ceny wynajmu apartamentów Krynica Zdrój bywają bardzo różne – od ofert nie przewyższających pięćdziesięciu złotych, aż po apartamenty, w których doba to wydatek rzędu ponad 100 zł.

Apartamenty Krynica Zdrój i nie tylko

Oprócz apartamentów, w Krynicy wyszukamy też inne oferty. Działa tu sporo hosteli oraz pensjonatów, które proponują odwiedzającym je przyjezdnym bardzo dobre warunki w przystępnych cenach. Ze względu na zdrowy klimat, w miejscowości działa również sporo sanatoriów, które oprócz miejsc noclegowych, proponują pacjentom również lecznicze zabiegi i pomoc terapeutów. Okazują się droższe niż apartamenty Krynica Zdrój, ale ich klienci mają wszak do dyspozycji liczne luksusy.

Nasza siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]