Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Szukasz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie kursu Blender? Świetnie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki preferując wykonywanie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już wielkimi wydatkami – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który równocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Obsługi dowolnego oprogramowania można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często jest niezwykle frustrujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które trzeba poprawić i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby przebiegał on w małych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów jak i profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i poważaną w szczególności w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Poznanie programu Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu entuzjaści 3D i artyści chcący poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też odkryć nowe drogi ekspresji.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]