Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

Pod tym linkiem poznasz bezkonkurencyjną ofertę kursu digital paintingu

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w branży reklamowej, filmowej oraz sektorze gier komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, filmem, grami komputerowymi i reklamą.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]