Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę! Kurs rysunku architektonicznego Kraków w dobrej cenie.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale również porady specjalistów, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasza siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]